Yeni Bir Blog – Şarkı Sözü Bul

Baktım ki bu şarkı sözü piyasası hiç ölmüyor ve yasal olmayan bir yanıda yok. Azmi sende bu aleme atıl dedim. Kişisel bloğumdan bildiğim üzere wordpressin arama motorları ile arasının ne kadar iyi olduğunu biliyorum öyleyse wordpressten bir şarkı sözü sitesi yapılabilir mi diye düşündüm ve başladım bi şekilde alan adımızı www.sarkisozubul.com gibi bana göre çok güzel bir alan adı bularak ayarladım. WordPressi kurduktan sonra zaten herşey tıkır tıkır işliyor. Allah wordpress gibi güzel bir sistemi bize ücretsiz kullanmamıza izin verenlerden sağolsun =)

Neyse kategorilerimizde yavaş yavaş oluşuyor. -miz diyorum çünkü bu site kendi ekibini oluşturmaya başladı bile. Kendi forumlarımda şarkı sözlerine ilgili olan arkadaşlarıma bu sitede yazarlık önerdiğimde tamam ama nasıl yapabilir miyiz demişlerdi. Korkmuşlardı wordpress ile onları tanıştıranda ben oldum bu sayede. Yeni yazı eklemenin bu kadar kolay olduğunu görünce hemen yazmaya başladılar bile.

night_vision, juju, nesly ve ben şimdilik bizi oluşturan kişiler =)
bu büyüyecek elbet 😉

2 üzerine düşünceler “Yeni Bir Blog – Şarkı Sözü Bul

  1. yıldıray

    seni gidi seni gidi seni gönlüme girdin ne yaptında kendini sevdirdin bizi çok kıskanırlar ayırmaya kalkarlar bu şarkıyı kim söylüyor acaba arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir