Spss 15.0 + Crack

Sağ tıklayıp hedefi farklı kaydete tıklayın !(Daha hızlı indirmeniz için kendi serverıma yükledim.Lütfen tek tek indirin, bu indirdiğiniz dosyaların bozulmasınıda engeller.)

PART 1 47.68MB

PART 2 47.68MB

PART 3 47.68MB

PART 4 21MB

12 üzerine düşünceler “Spss 15.0 + Crack

 1. azmiii

  Önder ben kurulumu yapalı bi 3 sene oluyor ve şuan hatırlamamaktayım nasıl kurduğumu. İçinde crack dosyası mevcutsa (ki + crack yazmışım içinde crack vardır) mutlaka programı süre kısıtı olmadan kullanabilmek için crack programı ile serial oluşturmak gerekir.

 2. azmiii

  crack dosyası vardır büyük ihtimalle ama virüs programı virüs sanıp silmiştir. yardımcı olamıyorum o yüzden. crackli programlarda virüs programını kapatıp kurulumu gerçekleştirdikten sonra virüs programını açarsanız daha sağlıklı sonuç alırsnız.

 3. Önder

  Azmi bey kurulumda herhangi crack dosyası filan istemiyor. Buna gerek yok mu? Eğer var ise işlem basamaklarını tek tek belirtebilir misiniz?

 4. azmiii

  virüs progrmınızı kapatıp kurulumu yapın daha sonra virüs programınızı tekrar aktif hale getirin. crack dosyalarını bazı virüs programları virüs olarak algılamakta. crack dosyasını kullanmadan programı tam özellikleriyle kullanamazsınız.

 5. Önder

  Elinize, emeğinize sağlık fakat kurulum esnasında virüs programı tehdit algıladı. Bu durum hakkında bilgi verir misiniz? Ne yapabilirim.

 6. azmiii

  crack lisanslı programları kaçak olarak kullanmak için gereken ek programlardır. kurulumu içinde büyük ihtimal yazlıdr. yazılı değilsede serial sorulan yerde crack dosyasının verdiği seriali kullanırsın.

  her versiyonun crack dosyası ayrıdır 17 için kullanamazsın buradan indirdiğin dosyadaki crack ile. zaten burada verieln program + crack ikiside var…

 7. funda

  bu crack ler ne işe yarıyor? internetten yüklediğim spss 17 yi açamıyorum. bunlarla açabilir miyim? en kısa zamanda yardımcı olmanızı isterim. teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir