AÖF 2010-2011 Sezonu Kayıt Yenileme Tarihleri

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim’de İktisat, İşletme Fakülteleri’nde kayıt yenileme işlemleri 29 Kasım’da başladı.

Anadolu Üniversitesinin Açıköğretim sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri’ne kayıtlı öğrencilerin 2010-2011 öğretim yılı kayıt yenileme işlemleri 29 Kasım-24 Aralık günleri arasında yapılacak. Kayıt yeniletmek isteyen öğrenciler, 2010-2011 öğretim yılı “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı” 1. taksit ödemelerini belirtilen tarihler arasında T.C. kimlik numarası ile Vakıfbank İnternet Şubesinden, Vakıfbank ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), 444 0724 Vakıfbank Telefon Bankacılığından ve tüm Vakıfbank Şubelerinden yapabilecekler.

Mazeretli kayıtların son günü olan 24 Aralık 2010 tarihinde İnternet, ATM ve Telefon Bankacılığından saat 23:30’a kadar, şubelerden ise mesai saati bitimine kadar ödeme yapılabilecek. AÖF’den yapılan açıklamaya göre, öğrenciler, bankadan aldıkları dekontun 2010-2011 öğretim yılı “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı” 1. taksit ödemesine ait olup olmadığını mutlaka kontrol etmelidirler.

Geçmiş öğretim döneminden borcu olup sadece bu borcu ödeyen öğrencilerin 2010-2011 öğretim yılı kaydı yenilenmez. Kayıt yenileme tarihleri içerisinde ödeme yapıldıktan sonra AÖF Büro-Web Sitesine (http://aofburo.anadolu.edu.tr) girilerek kayıt yenileme işleminin gerçekleşip gerçekleşmediği mutlaka kontrol edilmelidir.

Öğrencilere kayıt yenileme işlemlerinde yardımcı olması için hazırlanan “Kayıt Yenileme Kılavuzu” ile öğrenimleri süresince yararlanacakları “Öğrenci Kılavuzu”na www.anadolu.edu.tr adresindeki “Açıköğretim” “Kılavuzlar” linkinden ulaşabilirler. Bilgi için öğrenciler AÖF Bürosuna 444 10 26 nolu telefondan ulaşabilecekler.

Ayrıca, 24 Aralık 2010 tarihinden sonra kayıt yenileme yapılmayacak ve mazeret kabul edilmeyecektir denildi.

Kaynak : İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir